ManoSpan Forte

Maisto papildas su spanguolių proantocianidinais (PAC), D-manoze ir iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) gautais beta-gliukanais.

ManoSpan Forte yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra stambiauogių spanguolių vaisių sausojo ekstrakto, D-manozės ir iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) gautų beta-gliukanų.

Sudedamosios dalys. Fruktozė; D-manozė; stambiauogės spanguolės (Vaccinium macrocarpon Aiton vaisių sausasis ekstraktas, kuriame 40% proantocianidinų (PAC 80 mg), užpildas magnio hidroksidas, užpildas kalcio fosfatas); kvapiosios medžiagos; iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) gauti beta-gliukanai; lipnumą reguliuojanti medžiaga: mikronizuotas silicio dioksidas.

Be glitimo. Be dažiklių.
Grynasis kiekis: 40 g (10 paketėlių po 4 g).

 

Gamintojas

Difass International

„Difass International“ specializuojasi maisto produktų, kosmetikos, medicinos prietaisų ir specialios medicininės paskirties maisto projektavimo, kūrimo ir reklamavimo srityje.

Difass International S.p.a., Via Ausa 181, Loc. Cerasolo, Coriano (RN), Italija.

www.difass.com

Platintojas: UAB ,,PHARMALITA“, Žirnių g. 26, LT-02120 Vilnius, tel. +370 61564849

Kur įsigyti ManoSpan Forte?

Kita informacija

Maistingosios medžiagos Paros dozė (1 paketėlyje)
Stambiauogių spanguolių vaisių sausasis ekstraktas, kuriame 40% proantocianidinų (PAC) 200 mg 80 mg
D-manozė 1000 mg
Iš mielių (Saccharomyces cerevisiae) gauti beta-gliukanai (beta-1,3/1,6 gliukanai) 100 mg
Vartojimas. Po 1 paketėlį per parą. Paketėlio turinį ištirpinkite stiklinėje vandens ir išgerkite, geriausia prieš miegą. Jeigu kyla klausimų dėl produkto vartojimo, pasitarkite su specialistu. Įspėjimai. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti atokiau nuo šviesos, vėsioje ir sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Neatidarytoje pakuotėje produktas geriausias iki datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju. Jeigu padidėjęs jautrumas vienai arba kelioms iš sudedamųjų dalių, maisto papildo nevartokite.