Donatas Katkus

Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ilgametis meno vadovas ir dirigentas prof. Donatas Katkus, visada pabrėžia sveikatos svarbą, tiek asmeninėje, tiek profesinėje gyvenimo srityse. Atsidavęs muzikai, jis taip pat yra įsitikinęs, kad sveikatos priežiūra turėtų būti prioritetinis kiekvieno žmogaus dėmesio objektas.

Neseniai prof. Katkus atvirai pasidalijo savo požiūriu į sveikatos priežiūrą, ypatingą dėmesį skirdamas vyriškos sveikatos aspektams, kaip antai prostatos priežiūrai. „Esu labai patenkintas, kad susirūpinau savo sveikata, kad pagaliau pradėjau naudoti bent jau maisto papildus,” – teigia maestro.

Donatas Katkus pabrėžia, kad prevencija ir ankstyvas problemų nustatymas yra raktas į ilgą ir sveiką gyvenimą. Todėl jis pasirinko įtraukti į savo dienos racioną Gollo maisto papildą, kuris padeda išlaikyti prostatos sveikatą.

Profesorius taip pat skatina visus vyrus nebijoti kalbėti apie sveikatos problemas ir reguliariai tikrintis pas specialistus. „Tirkitės, ateikite pasitikrinti, nesigėdykite ir vartokite maisto papildus” – akcentuoja Katkus.

Jo pasakojimas yra priminimas visiems, kad sveikatos priežiūra neturėtų būti atidėliojama. Prof. Donatas Katkus yra puikus pavyzdys, kaip galima derinti aukštą meninę veiklą su atsakingu požiūriu į asmeninę sveikatą.